UNITEK KABEL DO DRUKARKI USB-A - USB-B 3.0, 2M
Symbol: C14095BK-2M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 31.74 Cena przed promocją: 35.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C14095BK-2M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 31.74 Cena przed promocją: 35.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Najlepsze zastosowania | Drukarka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB 3.0 |
| Złączka 2 | USB-B 3.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 2 m |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |