UNITEK KABEL DISPLAYPORT 2.1 8K@120HZ 2M
Symbol: C1626GY01-2M
Dostępność: 4 szt.
Cena: 72.33 Cena przed promocją: 80.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C1626GY01-2M
Dostępność: 4 szt.
Cena: 72.33 Cena przed promocją: 80.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Szybkość przesyłania danych | 80 Gbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Wsparcie 4K | 4K@240Hz |
| Wsparcie 16K | 16K@60Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| Wsparcie 8k | 8K@120Hz |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Oplot kabla | Tak |
| Złączka 2 | DisplayPort 2.1 |
| HDCP | Tak |
| Złączka 1 | DisplayPort 2.1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie używać uszkodzonych kabli.
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Unikać kontaktu z wodą.