UNITEK KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ,4K 240HZ,1.5M
Symbol: C1628GY01-1.5M
Dostępność: 4 szt.
Cena: 64.56 Cena przed promocją: 71.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C1628GY01-1.5M
Dostępność: 4 szt.
Cena: 64.56 Cena przed promocją: 71.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Kompresja strumienia wyświetlania (DSC) | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Tworzywo kabla | Miedź cynowa |
| Liczba kanałów | 32,4 kan. |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wymiary złącza 2 (SxGxW) | 21,6 x 37,5 x 10,5 mm |
| Wymiary złącza 1 (SxGxW) | 21,6 x 37,5 x 10,5 mm |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |