UNITEK KABEL ADAPTER USB-C - DP 1.4 8K 60HZ 1,8M
Symbol: V1423C
Dostępność: 8 szt.
Cena: 119.64 Cena przed promocją: 132.93 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V1423C
Dostępność: 8 szt.
Cena: 119.64 Cena przed promocją: 132.93 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość | 144 Hz |
| Złączka 1 | USB-C |
| Wsparcie 4K | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Wsparcie 8k | 8K@60Hz |
| Wsparcie 8k | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Oplot kabla | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Złączka 2 | Displayport 1.4 |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |