UNITEK ADAPTER USB ETHERNET 10/100MBPS, Y-1468
Symbol: Y-1468
Dostępność: 12 szt.
Cena: 52.49 Cena przed promocją: 58.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-1468
Dostępność: 12 szt.
Cena: 52.49 Cena przed promocją: 58.32 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4 / IPv6 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100BaseT(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Pełny dupleks | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Interfejs | Ethernet |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 55mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.