UNISZKI Żwacze wołowe 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 57.95 Cena przed promocją: 64.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 57.95 Cena przed promocją: 64.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 500 g |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Żwacz |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Włókna surowe | 2,93% |
| Popiół surowy | 10,53% |
| Białko | 59,72% |
| Zawartość tłuszczu | 8,94% |
| Zawartość wilgoci | 11,56% |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 265mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.