UNISZKI Wieprzowy kęs "Bacon Style" 40g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.71 Cena przed promocją: 10.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.71 Cena przed promocją: 10.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 40 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspiera kondycję mózgu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Popiół surowy | 6,18% |
| Zawartość wilgoci | 8,3% |
| Białko | 76,3% |
| Włókna surowe | 1,4% |
| Zawartość tłuszczu | 8,9% |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 130mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.