UNISZKI Ucho królicze bez futra 2szt
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.82 Cena przed promocją: 9.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.82 Cena przed promocją: 9.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Redukowanie napięcia nerwowego |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Główny smak | Królik |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Białko | 59,84% |
| Zawartość wilgoci | 9,48% |
| Zawartość tłuszczu | 29,35% |
| Popiół surowy | 2,14% |
| Włókna surowe | <0,70%</td> |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.