UNISZKI Trenerki królik 210g
Dostępność: 7 szt.
Cena: 27.34 Cena przed promocją: 30.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 27.34 Cena przed promocją: 30.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 210 g |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | UNISZKI Podaj łapę |
| Główny smak | Królik |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Zawartość wilgoci | 11,51% |
| Popiół surowy | 17,42% |
| Zawartość tłuszczu | 12,39% |
| Włókna surowe | 5,58% |
| Białko | 30,58% |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.