UNISZKI Jelita wieprzowe 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.80 Cena przed promocją: 9.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.80 Cena przed promocją: 9.78 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Białko | 47,2% |
| Popiół surowy | 6,18% |
| Włókna surowe | 1,4% |
| Zawartość wilgoci | 8,3% |
| Zawartość tłuszczu | 8,9% |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 105mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.