Tuf Tuf saszetki dla kota 4x100g - 2x kurczak, 2x wątróbka 4 x 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.41 Cena przed promocją: 6.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.41 Cena przed promocją: 6.01 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 4 x 100 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Mix smaków |
| Białko | 7% |
| Popiół surowy | 3% |
| Włókna surowe | 0,25% |
| Zawartość wilgoci | 81,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Szerokość | 152mm |
| Długość | 206mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.