Tuf Tuf Trenerki szprotka z pomidorem 120g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.82 Cena przed promocją: 9.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.82 Cena przed promocją: 9.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 120 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 13,7% |
| Białko | 25% |
| Zawartość wilgoci | 7% |
| Włókna surowe | 2,3% |
| Popiół surowy | 7% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 101mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.