Tuf Tuf Psie żelki - krówki drobiowe 80g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.18 Cena przed promocją: 5.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.18 Cena przed promocją: 5.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 80 g |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Białko | 37,6% |
| Zawartość wilgoci | 14% |
| Zawartość tłuszczu | 37,5% |
| Włókna surowe | 5,1% |
| Popiół surowy | 3,8% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.