Trymer do włosów USB MR-641
Symbol: MR-641
Dostępność: 7 szt.
Cena: 61.20 Cena przed promocją: 68.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MR-641
Dostępność: 7 szt.
Cena: 61.20 Cena przed promocją: 68.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Trymer do włosów Maestro USB-C MR-641 to innowacyjne urządzenie stworzone z myślą o precyzyjnej stylizacji.
Wyposażony w baterię litową o pojemności 1200 mAh, oferuje do 120 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Dzięki szybkiemu ładowaniu przez złącze USB typu C, czas oczekiwania na pełne naładowanie wynosi jedynie 90 minut.
Wysokiej jakości ostrza ceramiczne zapewniają doskonałe rezultaty przy jednoczesnej ochronie włosów przed uszkodzeniami.
Regulowana wysokość ostrza pozwala na łatwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, z zakresu od 3 do 21 mm.
W zestawie znajduje się nie tylko kabel USB, ale również szczoteczka do czyszczenia, oliwa do konserwacji oraz 1 nakładka grzebieniowa. Akcesoria te czynią trymer idealnym wyborem dla osób poszukujących wszechstronnych rozwiązań w domowej pielęgnacji włosów.
Kompaktowe wymiary 15,5 x 4,5 x 3 cm sprawiają, że urządzenie jest poręczne i łatwe w przechowywaniu, dzięki temu jest również doskonałym towarzyszem w podróży.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Zarost Głowa Baki |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas ładowania | 90 min |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 120 min |
| Liczba pozycji strzyżenia | 7 |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.5 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 21 mm |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.5 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 21 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 60 cm |
| Ostrza | Ceramiczne |
| Szerokość ostrza | 3.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
15,5 x 4,5 x 3 cm |
| Waga | 0.25 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |