Truxx Traktor 35 CM
Symbol: 04407
Dostępność: 7 szt.
Cena: 54.00 Cena przed promocją: 60.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04407
Dostępność: 7 szt.
Cena: 54.00 Cena przed promocją: 60.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Kolorowy traktor o długości 34 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub w inne miejsce. Figurka w zestawie.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04407 |
| Rodzaj | Traktory |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Szary Czerwony Zielony |
| Długość | 35 cm |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.