Truxx Ładowarka 37 cm
Symbol: 04402
Dostępność: 5 szt.
Cena: 47.70 Cena przed promocją: 53.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04402
Dostępność: 5 szt.
Cena: 47.70 Cena przed promocją: 53.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Dwukolorowa ładowarka o długości 37 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce. Figurka w zestawie.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04402 |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czarny Żółty |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.