Trovet HLD kot 2,5kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 102.43 Cena przed promocją: 113.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 102.43 Cena przed promocją: 113.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewydolności trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Białko | 30,5% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Zawartość wilgoci | 8% |
| Szerokość | 257mm |
| Długość | 287mm |
| Wysokość | 112mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.