Trampolina Salta Premium Black Edition COMBO - 213cm
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1404.16 Cena przed promocją: 1560.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1404.16 Cena przed promocją: 1560.18 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalna waga użytkownika | 50 kg |
| Ilość nóg | 4 |
| Kształt | Okrągły |
| Rama ocynkowana | Tak |
| Ilość sprężyn | 42 |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Długość sprężyn | 14 cm |
| Wysokość produktu | 1760 mm |
| Średnica | 2,3 m |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 1200mm |
| Wysokość | 500mm |