Traktor Na Akumulator Z Przyczepą Hercules Żółty 24V LEAN CARS
Symbol: 10555
Dostępność: 16 szt.
Cena: 1631.70 Cena przed promocją: 1813.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10555
Dostępność: 16 szt.
Cena: 1631.70 Cena przed promocją: 1813.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Traktor Na Akumulator Z Przyczepą Hercules Żółty 24V
Wymiary opakowania:
140 cm x 70 cm x 43 cm
Waga opakowania:
37kg
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Żółty |
| Model | JS3158B |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Wymiary Pojazdu | 226cm x 72 cm x 105 cm |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB,, Bluetooth, FM Radio |
| Światła | Przednie LED |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Fotele | Plastikowe |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Wiek dziecka | od 3 lat |
| Długość towaru w centymetrach | 140 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 70 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 65333.33 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl