Torba rowerowa na ramę Motus (MOTACC0002B)
Symbol: MOTACC0002B
Dostępność: 9 szt.
Cena: 83.30 Cena przed promocją: 92.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MOTACC0002B
Dostępność: 9 szt.
Cena: 83.30 Cena przed promocją: 92.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zamykanie | Tak |
| Pasek na rzepy | Tak |
| Materiały | Tworzywo EVA, termoplastyczny poliuretan |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Typ produktu | Torba na ramę rowera |
| Pokrowiec na smartfon | Tak |
| Waga produktu | 135 g |
| Pojemność | 1,5 l |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 140mm |