Torba rowerowa TOPEAK LOADER MIDLOADER (pod ramę 4.5 Litra)
Symbol: T-TBP-ML5B
Dostępność: 20 szt.
Cena: 259.70 Cena przed promocją: 288.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T-TBP-ML5B
Dostępność: 20 szt.
Cena: 259.70 Cena przed promocją: 288.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Polietylen, Nylon |
| Typ mocowania | Na rzep |
| Wodoodporność | Tak |
| Obciążenie 1 | 6,5 kg |
| Model | Torba rowerowa |
| Kolor produktu | Zielony |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Objętość | 4,5 l |
| Waga produktu | 195 g |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 460 mm |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 40mm |
• Sprawdzać regularnie stan mocowań.
• Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami.
• Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.