Torba rowerowa TOPEAK LOADER FRONTLOADER (na kierownicę 8 litrów)
Symbol: T-TBP-FL2B
Dostępność: 6 szt.
Cena: 356.56 Cena przed promocją: 396.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T-TBP-FL2B
Dostępność: 6 szt.
Cena: 356.56 Cena przed promocją: 396.18 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wodoodporność | Tak |
| Materiały | Polietylen, EVA, PU |
| Obciążenie 1 | 5 kg |
| Kolor produktu | Czarny, Limonka |
| Model | Torba rowerowa |
| Typ mocowania | Pasy, klamry |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Objętość | 8 l |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 325 g |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 290mm |
• Sprawdzać regularnie stan mocowań.
• Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami.
• Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.