Termowentylator FHM601
Symbol: BLAUPUNKT FHM601
Dostępność: 2 szt.
Cena: 289.80 Cena przed promocją: 322.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BLAUPUNKT FHM601
Dostępność: 2 szt.
Cena: 289.80 Cena przed promocją: 322.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Termowentylator FHM601
Kiedy nadchodzą jesienno-zimowe chłody system grzewczy, który posiadamy, może okazać się niewystarczający. Szczególnie to odczuwamy, gdy poranki zaczynają się robić bardzo rześkie, a wieczory mroźne.
Idealnym rozwiązaniem tych jest problemów jest termowentylator FHM601 marki Blaupunkt. Dzięki temu kompaktowemu urządzeniu (18,7 x 16,7 x 17 cm) dogrzejemy pomieszczenie o powierzchni nawet do 22 m2.
Sprawdzi się on również przed sezonem grzewczym, kiedy główne źródło ogrzewania jeszcze nie pracuje, a nam wstawanie z łóżka w chłodniejsze poranki nie przychodzi już z taką łatwością jak latem.
Model FHM601 został wyposażony w trzy tryby pracy: wentylator, grzejnik 1000 W lub 2000 W, umożliwiają elastyczne dopasowanie działania urządzenia do potrzeb użytkownika.
Łatwość obsługi za pomocą pokrętła oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni urządzenie przed przegrzaniem, dopełnia komfortu obsługi.
Z termowentylatorem FHM601 zapomnimy o przenikliwym chłodzie porannego wstawania, a w zimne wieczory z pewnością nie zmarzną nam już stopy.
Grzejnik ten został zaprojektowany do używania w dobrze ocieplonych pomieszczeniach lub do nieczęstego wykorzystania.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Termowentylator (farelka) |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Maksymalna moc | 1500 W |
| Minimalna moc | 1000 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Termostat | Tak |
| Timer | Nie |
| Oscylacja | Tak |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
18,7 x 16,7 x 17 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |