Terminal V3 GMS A13 6,75 3+32, 58mm, NFC 4G
Symbol: P06100009
Dostępność: 16 szt.
Cena: 2291.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P06100009
Dostępność: 16 szt.
Cena: 2291.00
Rata 0% już od: / mc
Smukły i ergonomiczny design.
Dzięki opływowym liniom i zaokrąglonym krawędziom urządzenie prezentuje się lekko i elegancko. Ciesz się wygodnym uchwytem, który doskonale łączy styl i komfort.
Nowoczesne metaliczne wykończenie.
Metaliczne wykończenie farbą natryskową zapewnia nowoczesny wygląd i efektowną estetykę.
SUNMI Home
SUNMI Home zapewni Ci immersyjne doświadczenie z nowymi produktami 3. generacji SUNMI. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży i umów wizytę w lokalnym SUNMI Home osobiście.
| Informacje o produkcie | |
| Kody kreskowe | 2D 1D |
| Przekątna ekranu | 6.75" |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Procesor |
Qualcomm hexa-core |
| Zainstalowana pamięć ROM | 32 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 3 GB |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Prędkość druku (maks.) | 80 mm/s |
| Parametry drukowania |
|
| Interfejs sieciowy | Bluetooth 2G/3G/4G Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Złącza | POGO PIN USB OTG |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Audio | Tak |
| Moc głośników |
Speaker 95dB |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zasilanie |
|
| System operacyjny | Android |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
238 x 81.8 x 16.8 mm |
| Waga | 419 g |
| Pozostałe parametry |
GMS (Google Mobile Service) |
| Oznaczenia | |