Terminal D3 80mm GMS A14 15,6 cali
Symbol: P01310015
Dostępność: 10 szt.
Cena: 5058.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P01310015
Dostępność: 10 szt.
Cena: 5058.00
Rata 0% już od: / mc
Inteligentny terminal biurkowy Rodzina SUNMI D3
Stworzony na początek, gotowy na więcej.
Sieci fast food
Brak opóźnień i spadków płynności nawet w godzinach szczytu - zamówienia, wydruki kuchenne i płatności pozostają stale zsynchronizowane, zwiększając szybkość obsługi i rotację stolików.
Sieci sklepów convenience
Obsługuje wiele metod płatności, zapewniając szybszą obsługę. Opcjonalny czytnik kart z paskiem magnetycznym ułatwia zarządzanie kartami członkowskimi - szybkie przeciągnięcie karty i wygodniejsze zakupy.
Sklepy indywidualne
Futurystyczny wygląd i metaliczna obudowa nadają sklepowi bardziej stylowy charakter. Minimalistyczne, ukryte prowadzenie przewodów eliminuje plątaninę kabli i pozwala zaoszczędzić miejsce na ladzie.
Zaprojektowany, aby robić wrażenie
Metaliczna obudowa stworzona z myślą o nowoczesnych przestrzeniach biznesowych - podnosi wizerunek Twojego sklepu dzięki stylowi i profesjonalizmowi.
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Procesor |
Octa-core |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć ROM | 64 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Prędkość druku (maks.) | 250 mm/s |
| Parametry drukowania |
|
| Interfejs sieciowy | Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Złącza | RJ-11 RJ-12 3,5 mm minijack RJ-45 (LAN) 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x USB (Type C) |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Audio | Tak |
| Moc głośników |
|
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zasilanie |
|
| System operacyjny | Sunmi OS Android |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
375 x 192 x 355 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Pozostałe parametry |
Obsługa GMS |
| Oznaczenia | |