Telewizor TV 32" LIN 32D1700 SMART HD Ready DVB-T2
Symbol: 32D1700 SMART
Dostępność: 2 szt.
Cena: 664.53 Cena przed promocją: 738.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32D1700 SMART
Dostępność: 2 szt.
Cena: 664.53 Cena przed promocją: 738.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Głębokość (z podstawą) | 24 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 480 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,3 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 93 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 437,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 733,7 mm |
| Szerokość (z podstawą) | 24 cm |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | HD-Ready |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Złącze CI | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Typ tunera | Analogowy |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| Wi-Fi | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 790mm |
| Wysokość | 510mm |