Telewizor QLED 55 cali 55P7K
Symbol: 55P7K
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2607.30 Cena przed promocją: 2897.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55P7K
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2607.30 Cena przed promocją: 2897.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
55P7K |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Tuner TV | DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) Analogowy DVB-T MPEG-4 (H.264) DVB-S2 DVB-T MPEG-2 DVB-C DVB-S |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | MEMC HLG (HDR HLG) HDR10+ |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | EPG Odtwarzanie napisów Wielojęzyczne menu OSD Wyłącznik czasowy |
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Procesor |
AiPQ Processor |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ 1 x USB 3.0 2 x Wejście antenowe 3 x HDMI 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN 1 x Audio out |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 0 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 708 mm |
| Wysokość z podstawą | 765 mm |
| Szerokość | 1224 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Głębokość z podstawą | 274 mm |
| Waga | 10.5 kg |
| Waga z podstawą | 10.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | TCL - TVTCL%, UGTCL% |