Telewizor QLED 43 cale QL43IPLAY6200-U
Symbol: QL43IPLAY6200-U
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1491.30 Cena przed promocją: 1657.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: QL43IPLAY6200-U
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1491.30 Cena przed promocją: 1657.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
QL43IPLAY6200-U |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 43'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) DVB-C DVB-T MPEG-2 Analogowy DVB-S DVB-S2 DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HLG (HDR HLG) HDR DNR Expert mode HDR10 |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Time shift Automatyczne skanowanie kanałów Blokada rodzicielska |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor |
Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 1 x SPDIF out 1 x Wejście antenowe 1 x Gniazdo CI/Cl+ 3 x HDMI 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 50 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 553.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 600.3 mm |
| Szerokość | 954.9 mm |
| Głębokość | 86.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 237.2 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Allview - TVAVW% |