Telewizor OLED 77 cali 77OLED820/12
Symbol: 77OLED820/12
Dostępność: 8 szt.
Cena: 18077.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77OLED820/12
Dostępność: 8 szt.
Cena: 18077.00
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
77OLED820/12 |
| Panel | OLED |
| Przekątna ekranu | 77'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 DVB-T MPEG-4 (H.264) DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) DVB-C DVB-S DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | Micro Dimming Perfect Ambilight HLG (HDR HLG) HDR HDR10+ Adaptive Crystal Clear Filmmaker Mode (FMM) HDR10 Perfect Natural Motion |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów Czujnik światła Wyłączenie obrazu (dla radia) ECO Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje specjalne |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) |
1000 stron |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI 1 x Satellite 1 x Optical 1 x Wejście antenowe 1 x Gniazdo CI/Cl+ 1 x RJ-45 LAN 2 x USB 2.0 2 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 134 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 831 mm |
| Wysokość z podstawą | 896 mm |
| Szerokość | 1444 mm |
| Głębokość | 68 mm |
| Głębokość z podstawą | 280 mm |
| Waga | 22.1 kg |
| Waga z podstawą | 27.62 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Philips - TVPHI%, UGPHI% |