Telewizor LED 65 cali 65IPLAY6300-U
Symbol: 65IPLAY6300-U
Dostępność: 19 szt.
Cena: 2043.00 Cena przed promocją: 2270.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65IPLAY6300-U
Dostępność: 19 szt.
Cena: 2043.00 Cena przed promocją: 2270.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
65IPLAY6300-U |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 65'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 280 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Tuner TV | Analogowy DVB-T MPEG-4 (H.264) DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR Adaptive contrast DNR Expert mode |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG Time shift |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
Dolby Audio |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor |
ARM CA53 Quad Core |
| Wbudowana pamięć RAM | 1.5 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini AV in 1 x 3,5 mm minijack 3 x HDMI 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN 1 x SPDIF out 1 x Gniazdo CI/Cl+ 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 101 W |
| Wysokość | 835.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 890.3 mm |
| Szerokość | 1444.7 mm |
| Głębokość | 73.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 339.5 mm |
| Waga | 18.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Allview - TVAVW% |