Telewizor LED 55 cali 55WIPLAY6301-U
Symbol: 55WIPLAY6301-U
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1750.50 Cena przed promocją: 1945.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55WIPLAY6301-U
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1750.50 Cena przed promocją: 1945.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
55WIPLAY6301-U |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 500:1 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 DVB-S DVB-S2 DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) DVB-C Analogowy DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | WebOS LG |
| Obraz | DNR HDR HLG (HDR HLG) Expert mode HDR10 |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG Blokada rodzicielska Time shift Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor |
Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x RJ-45 LAN 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Gniazdo CI/Cl+ 1 x SPDIF out 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Pobór mocy | 63 W |
| Wysokość | 704.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 771.1 mm |
| Szerokość | 1225.3 mm |
| Głębokość | 80.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 258 mm |
| Waga | 9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Allview - TVAVW% |