Telefon komórkowy ELEMENT P013 Ekran TFT 1.77 cala, Dual SIM
Symbol: ELEMENT P013
Dostępność: 6 szt.
Cena: 121.50 Cena przed promocją: 135.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ELEMENT P013
Dostępność: 6 szt.
Cena: 121.50 Cena przed promocją: 135.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Telefon komórkowy dla Seniora
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P013 Element |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Sieć GSM | 1900 MHz 1800 MHz 900 MHz 850 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 75 g |
| Wysokość | 11.4 cm |
| Szerokość | 4.8 cm |
| Głębokość | 1.42 cm |
| Bateria |
Li-Ion 600 mAh |
| Kolor | Carbon Czarny Granitowy |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu |
Tylna: 0,08 Mpx (VGA) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | SIM 2 x SIM 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) microSD |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC (4GB - 32GB) |
| Karta SIM | Standard |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |