Telefon bezprzewodowy Gigaset E290A z sekretarką cyfrową
Symbol: Gigaset E290A
Dostępność: 4 szt.
Cena: 223.20 Cena przed promocją: 248.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Gigaset E290A
Dostępność: 4 szt.
Cena: 223.20 Cena przed promocją: 248.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Telefon bezprzewodowy Gigaset E290A z sekretarką cyfrową
Ergonomiczny telefon z dużymi przyciskami
Zintegrowana automatyczna sekretarka z czasem nagrywania do 20 minut
Automatyczna sekretarka
Łatwy w instalacji, łatwy w obsłudze
Korzystanie z telefonu może być naprawdę przyjemne dzięki poręcznym funkcjom Gigaset E290. Wszystko zaczyna się na etapie instalacji: technologia Plug-and-Play sprawia, że nie potrzebujesz skomplikowanych konfiguracji - po prostu rozpakuj, podłącz i rozmawiaj. Zmatowione powierzchnie z boku słuchawki zapewniają pewny chwyt, a intuicyjnie zaprojektowane menu sprawia, że korzystanie z telefonu jest jeszcze łatwiejsze. Duża książka telefoniczna może pomieścić do 150 kontaktów. Możesz także zapisać do 32 numerów na czarnej liście a także określić czy połączenia z tych numerów są zablokowane czy też sygnalizowane wizualnie (tj. bez dzwonienia). Anonimowe połączenia mogą być traktowane tak samo, aby nie być dręczonym przez uciążliwych rozmówców.
Tak głośno i wyraźnie jak potrzebujesz
Dzięki funkcji regulacji głośności podczas rozmowy i możliwości ustawienia wielu rodzajów dzwonków, można w sposób elastyczny dopasować funkcje audio Gigaset E290 do własnych potrzeb. Głośność telefonu ustawić można na pięciu różnych poziomach, a niektórych przpadkach użyć funkcji wzmacniacza w celu podwojenia głośności połączenia podczas rozmowy. Niezależnie czy prowadzisz rozmowę przy użyciu słuchawki czy też w trybie głośnomówiącym, możesz polegać na najwyższej jakości dźwięku i szególnie wyraźnym odtwarzaniu głosu. Kompatybilność z aparatami słuchowymi oraz możliwość dopasowania zakresu częstotliwości do indywidualnych możliwości słyszenia rozmówcy sprawiają, że korzystanie z telefonu jest przyjemnym doświadczeniem dla użytkowników w każdym wieku.
ECO DECT do połączeń bez promieniowania
Podobnie jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, modele serii E290 są wyposażone w przyjazną dla środowiska technologię ECO DECT. Telefony są wolne od promieniowania w trybie czuwania, nawet jeśli używasz wielu słuchawek, pod warunkiem, że baza i wszystkie podłączone słuchawki obsługują technologię ECO DECT. Podczas połączenia moc transmisji automatycznie dostosowuje się do odległości pomiędzy słuchawką a bazą. Im mniejsza odległość od bazy, tym mniejsze promieniowanie. Dla maksymalnego zasięgu DECT można w każdej chwili wyłączyć tryb ECO DECT.
| Informacje o produkcie | |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Czas czuwania (maks.) | 200 h |
| Czas rozmów (maks.) | 10 h |
| Zasięg | 300 m |
| Zasięg w pomieszczeniu | 50 m |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tak |
| Funkcja Flash | Tak |
| Regulacja czasu Flash | 600 ms 100 ms 80 ms 300 ms 120 ms |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Łączenie wielu słuchawek | Tak |
| Wybieranie połączeń | Szybkie wybieranie Książka telefoniczna Połączenia przychodzące (nieodebrane) Ponowne wybierane Tonowe Impulsowe |
| Książka telefoniczna | 150 |
| Połączenia przychodzące | 25 |
| Ponowne wybieranie | 25 |
| Szybkie wybieranie | 2 |
| Funkcje specjalne |
Automatyczna sekretarka |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Słuchawka
Stacja bazowa
|
| Waga | 0.45 kg |
| Oznaczenia | |