Taste of the wild Canyon River 2 kg
Dostępność: 17 szt.
Cena: 63.17 Cena przed promocją: 70.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 17 szt.
Cena: 63.17 Cena przed promocją: 70.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Ryby |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Białko | 32% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 230mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.