Tablet KidsTAB8 4G 4/64GB Niebieskie etui
Symbol: 79-068#
Dostępność: 10 szt.
Cena: 485.10 Cena przed promocją: 539.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 79-068#
Dostępność: 10 szt.
Cena: 485.10 Cena przed promocją: 539.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Tablet dla dzieci to bezpieczne i edukacyjne urządzenie, które rozwija umiejętności najmłodszych. Z interaktywnymi grami, aplikacjami i materiałami multimedialnymi wspiera kreatywność, logiczne myślenie i rozwój umiejętności poznawczych. Solidna obudowa chroni przed uszkodzeniami, a kontrole rodzicielskie pozwalają na blokowanie treści i czasu korzystania. Doskonały sposób na łączenie zabawy z nauką!
Najważniejsze cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | Nie dotyczy |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 12 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 1.6 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC ( >32GB) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 8 Mpix |
| Komunikacja | Bluetooth 5.0 LTE (4G) Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac) |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Funkcja telefonu komórkowego | Nie |
| GPS | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 22.1 mm |
| Szerokość | 249.6 mm |
| Głębokość | 182.1 mm |
| Waga | 450 g |
| Oznaczenia | |