TROVET Weight & Diabetic WRD - sucha karma dla kota - 3 kg
Dostępność: 3 szt.
Cena: 153.07 Cena przed promocją: 170.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 3 szt.
Cena: 153.07 Cena przed promocją: 170.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Przeznaczenie | Kot |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Smak karmy | Drób |
| Smak karmy | Ryż |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość żelaza | 75 mg/kg |
| Wapń | 1,2% |
| Popiół surowy | 4,5% |
| Fosfor | 1,1% |
| Metaboliczna energia (ME) | 13,6 MJ/kg |
| Metaboliczna energia (ME) | 3254 kcal/kg |
| Białko | 36% |
| Zawartość witaminy E | 250 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Zawartość tauryny | 1800 mg/kg |
| Sód | 0,45% |
| Zawartość tłuszczu | 8,5% |
| Zawartość witaminy A | 15000 IU/kg |
| Zawartość manganu | 15 mg/kg |
| Zawartość cynku | 85 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 10 mg/kg |
| Zawartość L-karnityny | 150 mg/kg |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 390mm |
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.