TRIXIE Podkład higieniczny dla szczeniąt 40x60cm 7szt. 23411
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.87 Cena przed promocją: 15.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.87 Cena przed promocją: 15.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Legowisko |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Materiały | Celuloza |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Zalakowane brzegi | Tak |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Ilość sztuk | 7 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 200mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.