TRIXIE Piłki z wypustkami o3,5cm 4szt. 4534
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.73 Cena przed promocją: 15.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.73 Cena przed promocją: 15.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Guma |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Typ produktu | Piłka |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Inne zabawki |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Średnica | 3,5 cm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ilość | 4 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 80mm |
• Regularnie sprawdzać stan zabawki i wymieniać, jeśli jest uszkodzona.
• Nie zostawiać zabawki w zasięgu dzieci.
• Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela.