TRIXIE Junior Dots - przysmak dla psa - 140g
Symbol: TX-31519
Dostępność: 8 szt.
Cena: 19.07 Cena przed promocją: 21.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-31519
Dostępność: 8 szt.
Cena: 19.07 Cena przed promocją: 21.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Junior |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Waga produktu | 140 g |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Łosoś |
| Smak karmy | Kurczak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Dla szczeniąt |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Skład | zboża, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczak), oleje i tłuszcze (4% olej z łososia), składniki mineralne, glikol propylenowy |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 4% |
| Zawartość wilgoci | 17% |
| Białko | 12% |
| Włókna surowe | 1% |
| Szerokość | 62mm |
| Długość | 79mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.