TRIXIE Grzebień dwustronny z uchwytem - 14 cm
Dostępność: 14 szt.
Cena: 6.88 Cena przed promocją: 7.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 14 szt.
Cena: 6.88 Cena przed promocją: 7.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Plastik |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria produktu | Grzebień |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.