TRACER PODSTAWKA CHŁODZĄCA GAMEZONE WING 17,3" RGB
Symbol: TRASTA46405
Dostępność: 3 szt.
Cena: 150.40 Cena przed promocją: 167.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TRASTA46405
Dostępność: 3 szt.
Cena: 150.40 Cena przed promocją: 167.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Prędkość obrotowa (max) | 800 RPM |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 300mm |
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.