Słuchawki komputerowe HS-P350 black
Symbol: 139926
Dostępność: 2 szt.
Cena: 128.70 Cena przed promocją: 143.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 139926
Dostępność: 2 szt.
Cena: 128.70 Cena przed promocją: 143.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Muzyka Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Mikrofon | Wbudowany Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 224 g |
| Oznaczenia | |