Słuchawki handsfree mikrofon MDR-EX15AP Blue
Symbol: MDREX15APLI.CE7
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.00 Cena przed promocją: 80.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MDREX15APLI.CE7
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.00 Cena przed promocją: 80.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
- Wbudowany mikrofon
- Pasmo przenoszenia 8 Hz 22 kHz
- Dostępny w różnych kolorach
- Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego stylu
- Mocny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 9 mm
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Niebieski |
| Pozostałe parametry |
W zestawie: Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne |
| Oznaczenia | |