Słuchawki gamingowe TRUST GXT 492BM Carus
Symbol: 25784
Dostępność: 2 szt.
Cena: 230.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25784
Dostępność: 2 szt.
Cena: 230.07
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Waga produktu | 284 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 177mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 212mm |