Słuchawki gamingowe Havit H2039BG (czarny)
Symbol: H2039BG
Dostępność: 24 szt.
Cena: 266.13 Cena przed promocją: 295.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2039BG
Dostępność: 24 szt.
Cena: 266.13 Cena przed promocją: 295.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Połączenie USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Zasięg | 10 m |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Skóra |
| Szerokość | 208mm |
| Długość | 257mm |
| Wysokość | 112mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać podczas ładowania.