Słuchawki gamingowe Havit H2002E (czarny/zielony)
Symbol: H2002E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 158.28 Cena przed promocją: 175.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2002E
Dostępność: 30 szt.
Cena: 158.28 Cena przed promocją: 175.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 298 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 114 dB |
| Szerokość | 182mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 249mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.