Słuchawki douszne Bluetooth HE05 białe
Symbol: HE05WHI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 57.60 Cena przed promocją: 64.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HE05WHI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 57.60 Cena przed promocją: 64.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE05
Specyfikacja techniczna
Bluetooth:
Czas ładowania:
Czas pracy:
Czas pracy na baterii:
Czułość:
Czytnik kart pamięci:
Impedancja:
Kolor:
Komunikacja bezprzewodowa:
Konstrukcja:
Łączność:
Maksymalny czas czuwania:
Mikrofon:
Pasmo przenoszenia:
Pojemność baterii:
Regulacja głośności:
Średnica przetwornika:
Waga:
Zasięg:
Zawartość opakowania:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 50 g |
| Oznaczenia | |