Słuchawki bluetooth 5.4 TP97 TWS Equalizer
Symbol: AWE000225
Dostępność: 3 szt.
Cena: 129.60 Cena przed promocją: 144.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AWE000225
Dostępność: 3 szt.
Cena: 129.60 Cena przed promocją: 144.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Słuchawki Bluetooth AWEI TZ12
TZ12
Słuchawki AWEI Bluetooth 5.4 TZ12 oferują stabilne połączenie, wysoką jakość dźwięku i komfort użytkowania. Wyposażone w zaawansowaną technologię Bluetooth 5.4, zapewniają płynne odtwarzanie muzyki i długą żywotność baterii, idealne na codzienne aktywności.
Długi czas pracy
Bluetooth w wersji 5.4 sprawia, że bateria staje się niesamowicie wydajna, a słuchanie muzyki praktycznie nie ma końca. Słuchawki rozładowały się? Żaden problem! Wystarczy podłączyć je do zasilania na 1.5 godziny i wciąż możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką.
Doskonały dźwięk
Imponujące przetworniki zapewniają naturalne i perfekcyjnie czyste dźwięki kreując niesamowity spektakl muzyczny, którego możesz zakosztować kiedy tylko najdzie Cię na to ochota.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Nawigacja Telefonia internetowa Muzyka Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Czas ładowania | 1 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Etui ładujące 78.5 x 65.2 x 28 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |