Słuchawki bezprzewodowe gamingowe GXT491 Fayzo czarne
Symbol: 24901
Dostępność: 30 szt.
Cena: 360.90 Cena przed promocją: 401.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24901
Dostępność: 30 szt.
Cena: 360.90 Cena przed promocją: 401.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Słuchawki bezprzewodowe gamingowe GXT491 Fayzo
Mocne bezprzewodowe słuchawki wokółuszne dla graczy zapewniające wciągające wrażenia z gry bez kabli.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 290 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |