Słuchawki bezprzewodowe HA-A8T białe
Symbol: JVC HA-A8TWU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 239.40 Cena przed promocją: 266.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JVC HA-A8TWU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 239.40 Cena przed promocją: 266.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 10 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |